Ceník

Fakt nemám ráda, když se mi něco líbí, uvažuji o koupi, ale nemůžu dohledat cenu. Spojení jako "cena na dotaz", nebo "ceník na vyžádání" mě vždycky spolehlivě odradí od koupě čehokoli. Protože 1. je to krok navíc a na to nemám čas, 2. určitě to bude strašně drahý.

Na druhou stranu chápu, že některé věci prostě přesně nacenit nejdou, protože koncová cena se řídí podle hesla "Náš zákazník, náš pán." A každý pán má jiné představy a požadavky. Stejně jako vy. Proto berte tento ceník jako orientační a ceny takové, jaké si účtuji nejčastěji. Umím to i levněji, ale i dráž :-)

Správa sociálních sítí

3 posty na sociální sítě týdně + grafické úpravy příspvěků v Canvě PRO, zadání a spuštění reklamy pro relevantní publika, sdílení do skupin, administrace soutěží... 

- Spravuju je s respektem k vaší značce -

od 4000Kč/ měsíc

Články na blog/web/do tištěných médií

1 normostrana textu včetně vyhledávání zdrojů k tématu, rešerší, korektury, ilustračních legálně získaných fotografií, použití klíčových slov a odkazů na váš web.

- Píšu s láskou k češtině -

1500 Kč

Grafické podklady

Letáky, infografiky, vizitky, pracovní listy a další propagační materiály, které můžeme sdílet na internetu, nebo vytisknout ve vysoké kvalitě.

- Vytvářím s citem pro barvy a kompozici -

od 500 Kč

Hodinová sazba

Pokud budete mít zakázku na míru, vždycky se spolu odpíchneme od počtu společně strávených hodin.

- Zbytečně práci nenatahuju -

500 Kč

Legrace na place

Mám ráda srandu. Ráda se směju a ráda poznávám své klienty. Pohodová atmosféra při vzájemné spolupráci mě motivuje dělat věci nad rámec proplacené faktury. No, řekněte, kdo to má?

- Myslím zcela vážně -

ZDARMA

Znáte to, líná pusa, holý neštěstí. Zeptejte se hned, kolik legrace si spolu užijeme: