Ukázky práce

Články do novin i na blog, vzdělávací brožury, on-line publikace nebo texty na web, který vás odliší od konkurence. Umím lidi vzdělávat, ale i bavit. A obojí dělám ráda!

Tištěná média

Počátky mé pisatelské kariéry sahají až do roku 2009, kdy jsem se vrhla na první (černou) příručku o kyberšikaně. Během pár měsíců se beznadějně rozebrala. A ty ostatní také.

Cizí mi nejsou ani články do novin. Při jejich nalezení v soukromém archivu se mi v očích zaleskla slza dojetí, jak mi to kdysi slušelo... :-D


On-line příručky

K videospotům píšu kromě scénářů i metodické příručky nebo informační brožury. Můžete si je stáhnout a trochu se nachytřit!


Články na web

Největší radost mi v současné době dělají lehčí témata a interaktivita článků na internetu. Můžete si přečíst třeba:


Posty na sociální sítě

Správě sociálních sítí už se vyhýbám. Nemám na to nervy. Pokud ale potřebujete napsat pár postů na socky spolu s jinými texty, hecnu se.


(Pře)textování webu

Textaci vašich webů si oproti jepičímu životu postů na sociálních sítích užívám. A skromně si myslím, že je to poznat :-))

Můžeme do nových slov obléknout buď celý web, třeba jako u frrancouzštinářky Hanky,  jen některou záložku - třeba tu "O mně" fotografky Verči, prodejní stránku online fitness programu koučky Peťky nebo úvodní stranu Lubošovo teambuildingu na moravských vinicích.


Slogany a názvy

Někdy ze mě padají moudra na počkání, jindy musím jít vytírat, ale většinou plodím slogany u několikahodinového načítání vašich interních materiálů, brainstormingu, googlování (abych někoho nevědomky nevykradla) a oddělování zrna od plev. Vaše radost ale stojí za to!